Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Andrzej Grabowski

Sierpień zaczynamy od występy Andrzeja Grabowskiego. Znany i lubiany aktor oraz satyryk pojawi się w Rewalu 1 sierpnia o 19:00.

Urodził się w 1952 roku w Chrzanowie. W roku1974 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie i rozpoczął karierę aktorską. W tym samym roku debiutował na scenie krakowskiego Teatru im. J. Słowackiego w przedstawieniu „Karykatury”. Od tego czasu grał już w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie, Teatrze Starym i Teatrze Scena STU w Krakowie oraz w blisko 40 przedstawieniach Teatru Telewizji. Już na studiach zadebiutował w filmie „Odejścia, powroty”, jednak prawdziwą sławę przyniosła mu rola Ferdynanda w serialu „Świat według Kiepskich”, z którym do dzisiaj jest kojarzony.
Kabaret:
Talent komediowy znanego aktora sprawił, iż zaczął on występować na estradzie jako „Andrzej Grabowski – Żywot człowieka zabawnego”. W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe – w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia. Wciela się przy tym w różne postacie, z czego najpopularniejszy jest góral – specyficznie postrzegający rzeczywistość. Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji. Brał udział w wielu programach, jak na przykład „Z Grabowskim po raju”. Wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych.

Bilety dostępne są w:

Kasa Amfiteatru

oraz w zaprzyjaźnionych serwisach sprzedaży internetowej:

(więcej informacji wkrótce)

Ceny biletów:

  • bilet normalny – 30 zł
  • bilet ulgowy (dla dzieci od 6 do 12 roku życia) – 20 zł
  • dzieci poniżej 6 roku życia wchodzą za darmo

Baw się razem z nami!

Sierpień 01 2018

Szczegóły

Data 1 sierpnia 2018
Czas: 19:00 - 20:00
Koszt: 20zł – 30zł
Wydarzenie Kategorie:

Obiekt

Amfiteatr Rewal

Parkowa
Rewal, Zachodniopomorskie 72-344 Polska

+ Google Map

Telefon:

504407767

Zobacz stronę obiektu

Organizator

Amfiteatr Rewal
Telefon: 504407767
Email:
Strona: Zobacz stronę organizatora

Komentarze

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze