Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Michał Szpak – koncert

10 lipca 2016 @ 20:00 - 21:00

zł25 - zł50
MICHAŁ SZPAK – LETNIA TRASA KONCERTOWA “COLOR OF YOUR LIFE”
Michał Szpak to obecnie najgorętsze nazwisko w polskim show – biznesie. Po roku wypełnionym nieustającymi ogromnymi sukcesami w Polsce i za granicą ten niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej rozpoczął swoją,  jedną z najbardziej oczekiwanych w kraju, trasę koncertową – live z zespołem.. Po serii entuzjastycznie przyjętych przez publiczność koncertów, osiągając wielki sukces zarówno artystyczny jak i frekwencyjny, artysta ruszył w LETNIĄ TRASĘ KONCERTOWĄ “ COLOR OF YOUR LIFE”.
Michał Szpak ma na swoim koncie wiele osiągnięć, w 2013 r.wygrał organizowany przez TVP Festiwal Piosenki Rosyjskiej  w  Zielonej Górze, ale swoje spektakularne, nieprzerwane pasmo sukcesów właściwie artysta rozpoczął od zdobycia pierwszego miejsca na Festiwalu w Opolu – “SuperPremiera 2015” za piosenkę “Jesteś Bohaterem”.

W marcu 2016 r. Wokalista wygrał Polskie Preselekcje do Eurowizji i w maju tego roku  Michał Szpak z piosenką “Color Of Your Life” reprezentował Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016. Już w momencie startu Konkursu Eurowizji piosenka “Color Of Your Life” wygrała wśród internautów w całej Europie, osiągając największą ilość odsłon z 42 startujących w Konkursie piosenek z niemal całej Europy i Australii. Michał gładko przeszedł przez Półfinał, a w Finale Eurowizji sensacyjnie wywalczył podium – trzecie miejsce w głosowaniu publiczności. W zsumowaniu dwóch głosowań – publiczności i jury, artysta zajął wysoką 8 pozycję.
Michał Szpak oprócz 3 miejsca w głosowaniu widzów otrzymał jeszcze kilka dodatkowych wyróżnień, ciekawostką jest też fakt, iż na naszego reprezentanta głosowali też m.in. mąż J.K.Rowling (autorki Harry Portera), czy Hozier.
Pierwszy raz w historii muzyki rozrywkowej polska piosenka w wykonaniu polskiego artysty osiągnęła tak duży sukces w międzynarodowych rankingach iTunes. Michał Szpak  z “Color Of Your Life” dotarł do TOP 10 w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Szwajcarii, Francji, Belgii, Austrii, Holandii, Rosji, Norwegii. Piosenka “Color Of Your Life” zyskała również popularność wśród zagranicznych użytkowników Spotifi. Piosenka doszła m.in. do 1 miejsca w Norwegii, 3 w Szwecji, 5 na Łotwie, 7 we Włoszech, 8 w Finlandii czy 13 w Hiszpanii. To jest pierwszy raz, kiedy polska piosenka w tak krótkim czasie weszła na TOP jednocześnie w kilkudziesięciu krajach w Europie.   

Zaraz po powrocie z Eurowizji artysta został laureatem Wielkiej Gali Gwiazd Plejady w kategorii Osobowość Roku. Jego piosenka “Color Of Your Life” wskoczyła na pierwsze miejsce w TOP 10 najczęściej wyszukiwanych utworów w serwisie Tekściory,, hasło Michał Szpak cały czas należy do najczęściej wyszukiwanych haseł w Internecie. Piosenka  ”Color Of Your Life” przekroczyła łączną ilość 35 mln. odsłon (Lyric Video, Teledysk i wykonania na żywo) i cały czas ta ilość rośnie.
Na początku czerwca Michał Szpak okrzyknięty został “Największym Wygranym Opola 2016”. Michał otrzymał SuperJedynkę w kategorii SuperArtysta oraz wywalczył główną, najbardziej prestiżową od lat nagrodę opolskiego Festiwalu – GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI w Konkursie Złote Opole 2016, będącym podsumowaniem 53 letniej tradycji Festiwalu.
Wakacje będą należały do Michała Szpaka i jego LETNIEJ TRASY KONCERTOWEJ – “COLOR OF YOUR LIFE”. Znakomita muzyka, mistrzowski, perfekcyjny wokal na żywo, półtorej godziny  energii, magii i emocji ! Oprócz utytułowanych, uwielbianych przez publiczność  przebojów: “Color Of Your Life”, “Jesteś Bohaterem”, “Byle Być Sobą” Michał wykonuje na koncercie dynamiczne  rockowe utwory jak” Rosanna”, “What A Shame” jak również taneczny “Tic Tac Clock”, czy też piękną rockową balladę “Ostatni Zakręt”. Wszystkie utwory pochodzą ze znakomicie przyjętego przez publiczność oraz krytyków muzycznych albumu “Byle Być Sobą”, który pokrył się już platyną za singiel “Color Of Your Life”. Na koncercie  pojawi się również kilka niespodzianek muzycznych przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.
Nie może Was tam zabraknąć!

Michał Szpak wystąpi w Amfiteatrze w Rewalu w niedzielę 10-ego lipca o godzinie 20:00.

Bilety w cenie 50 zł oraz dla dzieci od 6 do 12 lat w cenie 25 zł są dostępne w kasie Amfiteatru, czynnej codziennie w godzinach od 10 do 12 oraz po południu od 15 do 21. Informacje pod numerem telefony 572 22 99 84.

Baw się razem z nami!

Szczegóły

Data:
10 lipca 2016
Czas:
20:00 - 21:00
Koszt:
zł25 - zł50
Wydarzenie Category:
Koncert

Organizator

Amfiteatr w Rewalu

Miejsce

Amfiteatr Rewal
Parkowa 4
Rewal, zachodniopomorskie 72-344 Polska
+ Google Map