Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Michał Szpak

Michał Szpak wrósł już w tkankę Amfiteatru w Rewalu. Jego koncert jest dla nas czymś stałym. Zapraszamy go do znanego mu miejsca, które nie zawodzi i mamy wrażenie, że polubił nasz klimatyczny, zielony obiekt przy ulicy Parkowej. W tym roku będziemy gościć go dwukrotnie – 23 lipca i 6 sierpnia.

Bądźcie wtedy z nami, Michałem i jego zespołem. Warto.

Już pierwszym występem zachwycił jurorów i publiczność wykonując utwór Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat”. I było zgodnie z planem – zaśpiewał w finale wraz ze zwyciężczynią angielskiej edycji programu Aleksandrą Burke, która nawet na znakomitym brytyjskim rynku mało widziała artystów o tam wyrazistym image’u i wrodzonej charyzmie. To zaowocowało dodatkową, specjalną nagrodą – zaproszeniem na koncert Orange Warsaw Festiwal. Wystąpił tam przed m.in. Skunk Anansie i Moby’m śpiewając 3 utwory z repertuaru Red Hot Chili Peppers, Guns’n’Roses i Lenny’go Kravitza..

5 marca 2016 roku Michał Szpak z utworem „Color Of Your Life” wygrał polskie preselekcje do Eurovision Song Contest.. Pokonał biorącą udział w tegorocznych eliminacjach Edytę Górniak, która w 1994 reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji w Dublinie i zajęła wtedy 2. miejsce.

Finałowy wykon Michała podczas konkursu Eurowizji w Sztokholmie zdobył uznanie widzów, wg których artysta zasłużył na 3cie miejsce. Finalnie Michał zajął ósmą pozycje. Publika pokochała go od pierwszego momentu, dlatego też niedługo Michał odbędzie tournee po Europie.

W czerwcu na prestiżowym i historycznym Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Michał Szpak zdobywa Grand Prix Publiczności – Złote Opole będące podsumowaniem 53 letniej tradycji festiwalu.

Tak było w ubiegłym roku w Rewalu:

Bilety na koncert dostępne są w:

Kasa Amfiteatru

oraz u naszych partnerów internetowych:

  • www.kupbilecik.pl
  • www.biletyna.pl
  • www.kulturairozrywka.pl,/a>

Ceny biletów:

  • bilet normalny – 50 zł
  • bilet ulgowy (dla dzieci od 6 do 12 roku życia) – 30 zł
  • dzieci poniżej 6 roku życia wchodzą za darmo

Baw się razem z nami!

 

Sierpień 06 2018
Kup bilet

Szczegóły

Data Sierpień 6
Czas: 20:00 - 21:30
Koszt: 30zł – 50zł
Wydarzenie Kategorie: Koncert
Wydarzenie Tags: , ,

Obiekt

Amfiteatr Rewal

Parkowa
Rewal, Zachodniopomorskie 72-344 Polska

+ Google Map

Telefon:

572229984

Zobacz stronę obiektu

Organizator

Amfiteatr Rewal
Telefon: 572229984
Email:
Strona: Zobacz stronę organizatora

Komentarze

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze